Ředitelé Archivu bezpečnostních složek

  • Mgr. Světlana Ptáčníková – od 26. 4. 2013
  • PhDr. Zlatuše Kukánová – od 13. 6. 2012
  • Mgr. Jana Poddaná, Ph.D. – od 1. ledna 2011
  • PhDr. Miroslav Urbánek – od 21. 6. 2010 (z titulu 1. zástupce ředitele)
  • PhDr. Ladislav Bukovszky – od 4. 2. 2008
  • Mgr. Martin Pulec – od 8. 1. 2008
  • PhDr. Pavel Žáček, Ph.D. – od 1. 8. 2007 (prozatímní)